Lubelskie Kancelarie

Adwokat i radca prawny, praktyka w Lublinie - ul. Chopina 5/1 (parter)

Kancelaria Adwokacka Dorota Janowska-Kunicka
Kancelaria Radcy Prawnego Aleksander Kunicki

Porady prawne w Lublinie - w szczególności : prawo rodzinne, spadkowe, pracy i prawa konsumentów
O NASOFERTABLOG O PRAWIEKONTAKT
O NAS

LUBELSKIE KANCELARIE
usługi pomocy prawnej
Lublin ul. Chopina 5/1

Kontakt z prawnikiem:
tel. 503-62-35-46

NOTA PRAWNA

www.lubelskielancelarie.pl wraz z podstronami ("Witryna") prezentują profile Kancelarii prawnych i pełnią wyłącznie funkcję informacyjną. Administratorem Witryny jest Aleksander Kunicki Kancelaria Radcy Prawnego. Treści prezentowane na Witrynie są autorstwa Aleksandra Kunickiego. Treści zawarte na stronie nie stanowią porady prawnej - Kancelarie i Administrator nie ponoszą odpowiedzialności za jakikolwiek skutek wykorzystania tych treści przez inne osoby. Informacje nawiązujące do przepisów prawnych zostały opracowane w lutym 2012 r. i nie są na bieżąco aktalizowane wraz ze zmianą stanu prawnego. Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Kancelarie przetwarzają dane osobowe poszczególnych Klientów jedynie dla potrzeb prowadzonej działalności gospodarczej w oparciu o ustawę z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.

Firmy Kancelarii, nazwa Lubelskie Kancelarie, adres i domeny Witryny, koncepcja i projekt Witryny, jej układ graficzny oraz sposób prezentacji treści, a także wykorzystane na Witrynie grafiki, treści i artykuły podlegają ochronie prawnej na podstawie ustawy Kodeks Cywilny, ustawy z dnia 4 lutego 1994 o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji. Żaden element składający się na Witrynę, z zastrzeżeniem licencji niewyłącznych dla zdjęć, nie może być wykorzystany bez pisemnej zgody administratora Witryny lub osoby, której wizerunek przedstawia.