Przeskocz do treści

Intymne relacje pozamałżeńskie to przesłanka faktyczna dla wielu spraw sądowych. I katalog ten wcale nie zamyka się na sprawach o rozwód, ustalenie ojcostwa, czy alimenty. Niektóre drastyczne przypadki mogą trafić do sądów karnych, inne do sądów pracy (gdy relacja dotyczy pracowników jednego zakładu pracy). Duża grupa, po latach, staje się sporem z zakresu prawa spadkowego. Ta ostatnia sekcja przynajmniej sprawcy kłopotu zaoszczędzi wstydu, gdy wszystkie szczegóły skoku w bok trafiają potem do protokołu, być może okraszone różnymi fotografiami zebranymi przez podejrzliwą połówkę. Ale jest też inna kategoria spraw, przeznaczona dla bardziej wyedukowanych prawnie par - jak sprawa o uznanie danej czynności za bezskuteczną.

Czytaj dalej... "Prawne skutki romansu"
Prawnik z Lublina
radca prawny
ALEKSANDER KUNICKI
`Prawo w praktyce` stanowi część WWW.LUBELSKIEKANCELARIE.PL . Administratorem Portalu jest Lubelskie Kancelarie - Aleksander Kunicki Kancelaria Radcy Prawnego. Wykorzystywanie prezentowanych tu materiałów i treści bez zgody Administratora i autora jest zabronione. Umieszczanie odniesień i zapożyczeń treści jest dozwolone pod warunkiem podania źródła oraz hiperłącza (link bez atrybutu nofollow) do strony źródłowej.

Treści zamieszczane na stronie mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią pomocy (porady) prawnej, nie są również aktualizowane w przypadku zmiany stanu prawnego. Prezentują jedną z dopuszczalnych wersji interpretacji powszechnie obowiązujących przepisów prawa, przedstawioną zazwyczaj w układzie hipotetycznych pytań i odpowiedzi. Wszelkie wątpliwości związane z treścią bloga, w szczególności w związku z samodzielnie prowadzonymi sprawami sądowymi, należy konsultować z adwokatem lub radcą prawnym w ramach odrębnie zlecanej usługi prawnej. Kancelarie i Administrator nie ponoszą odpowiedzialności za jakikolwiek skutek wykorzystania przedmiotowych treści przez inne osoby. Treść pełnej noty prawnej jest dostępna pod tym odnośnikiem.

Blog `Prawo w praktyce` służy informowaniu w przedmiocie specjalizacji, praktyki oraz form usług i pomocy prawnej świadczonych przez prawników powiązanych z www.lubelskiekancelarie.pl.Oferta Kancelarii dotyczy spraw cywilnych (majątkowych, odszkodowań, nieruchomości, umów), spadkowych, rodzinnych, gospodarczych, administracyjnych, karnych. Radca prawny specjalizuje się w obsłudze prawnej firm, prawie kontraktów, konsumenckim oraz procesowym, związanym ze sprawami sądowymi w Lublinie i okolicach.

Powered by WordPress. Enhanced by Google.