Przeskocz do treści

Poruszając różne wątki związane z roszczeniami odszkodowawczymi, nie wypada pominąć milczeniem zagadnienia, które dotyczy bezpośrednio własnej grupy zawodowej. Każdy, kto zawodowo wykonuje jakiekolwiek usługi, styka się w końcu z niezadowolonym klientem. Powody mogą być różne - od faktycznego błędu w sztuce, poprzez niedoskonałość w komunikacji, która wywołuje określone i nieprawdziwe wyobrażenie, aż nawet po brak stabilności emocjonalnej u klienta (eufemizm) lub czyste życiowe cwaniactwo (poparte tupetem) w celu wyłudzenia usługi. Tzw. "trudny klient" zdarza się wszędzie. Ile osób, tyle możliwości. Ile decyzji, tyle potencjalnych błędów. Nie da się zadowolić wszystkich. Do usług zaliczamy także oczywiście usługi prawne i tego dotyczy ten krótki wpis. Czytaj więcej

Prawnik z Lublina
radca prawny
ALEKSANDER KUNICKI
`Prawo w praktyce` stanowi część WWW.LUBELSKIEKANCELARIE.PL . Administratorem Portalu jest Lubelskie Kancelarie - Aleksander Kunicki Kancelaria Radcy Prawnego. Wykorzystywanie prezentowanych tu materiałów i treści bez zgody Administratora i autora jest zabronione. Umieszczanie odniesień i zapożyczeń treści jest dozwolone pod warunkiem podania źródła oraz hiperłącza (link bez atrybutu nofollow) do strony źródłowej.

Treści zamieszczane na stronie mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią pomocy (porady) prawnej, nie są również aktualizowane w przypadku zmiany stanu prawnego. Prezentują jedną z dopuszczalnych wersji interpretacji powszechnie obowiązujących przepisów prawa, przedstawioną zazwyczaj w układzie hipotetycznych pytań i odpowiedzi. Wszelkie wątpliwości związane z treścią bloga, w szczególności w związku z samodzielnie prowadzonymi sprawami sądowymi, należy konsultować z adwokatem lub radcą prawnym w ramach odrębnie zlecanej usługi prawnej. Kancelarie i Administrator nie ponoszą odpowiedzialności za jakikolwiek skutek wykorzystania przedmiotowych treści przez inne osoby. Treść pełnej noty prawnej jest dostępna pod tym odnośnikiem.

Blog `Prawo w praktyce` służy informowaniu w przedmiocie specjalizacji, praktyki oraz form usług i pomocy prawnej świadczonych przez prawników powiązanych z www.lubelskiekancelarie.pl.Oferta Kancelarii dotyczy spraw cywilnych (majątkowych, odszkodowań, nieruchomości, umów), spadkowych, rodzinnych, gospodarczych, administracyjnych, karnych. Radca prawny specjalizuje się w obsłudze prawnej firm, prawie kontraktów, konsumenckim oraz procesowym, związanym ze sprawami sądowymi w Lublinie i okolicach.

Powered by WordPress. Enhanced by Google.